Ticho?!

21. září 2011 v 14:00 | Gurmánky M.N.
Ticho?!Ticho?!Ticho?! V našem životě jsme asi ticho zatím nezažily... :D Kdybychom pekly v tichu s naším Matsuim (šlehačem) tak by nám to asi neprošlo :D Když pečeme ,tak tančíme , zpíváme ,povídáme si... všechno možný !! Ale někdy to ticho přeci jen máme ... Když otevřeme troubu ,vyndáme hotový dezert a sedneme si ke stolu.. Pomalu vdechujeme tu sladkou vůni a potichoučku si řekneme: "Bon Apetit!"
Ta chvíle je opravdu úžasná ! Když se vám na jazyku rozplývá čokoláda a slyšíte,jak vám v puse křupou oříšky . Když ale dojíme ,tak to ticho zabijeme ,protože se z nás najednou ozývají zvuky : "Ježiši,Pání,úúžasný" a opět si povídáme tančíme a zpíváme.. Pečení opravdu není jen o smíchání mouky s vejcem , je to něco víc ... něco co může pochopit jen správný gurmán :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 otavinka otavinka | Web | 25. září 2011 v 8:10 | Reagovat

Pěkný článek. Ani se mi nechce uvěřit, že autorkám je dvanáct a zaměřily se na lásku, která vede přes žaludek. Zřejmě už víte, jakým směrem se bude ubírat vaše cesta po škole a čemu se budete věnovat.Popis úžasného dojmu, který se dostaví poté, co dobrůtka je hotova, navodil u mne chuť na něco příjemného sladkého po čem se netloustne. :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama