Když gurmán píše o gurmánovi ... aneb Nikola o Marušce

26. října 2011 v 19:21 | G.Nikola |  O nás
Ahoj lidi ! Tak tenhle článek bude o tom jak já (Nikola) píšu o mé úžasné kamarádce Marušce a co si o ní myslím... :)

Maruška je podle člověk vůdčího typu...umí prostě sjednotit 10 lidí ,kteří se třeba i nenávidějí a přesto je ale Maruška dokáže sjednotit. Je taky i někdy opravdu výbušná ,ale v tom nejhezčím slova smyslu :) Marušku nesmíte moc naštvat ,nebo hrozí ,že jí vybouchne hlava :D
Maruška je ale nejenom úžasný člověk vůdčího typu, je i velice zručná a šikovná ...
Umí šít , hlavně úžasně PÉCT , tančit , hrát na příčnou flétnu ... prostě všechno možný . Jo a taky je hodně chytrá ! Je to géénius ... :)
Když je všechno podle jejích představ ,je to ten nejúžasnější člověk na světě.. jenomže NĚKDY opravdu jen někdy ,když je něco špatně..začneme se hádat :( Je mi to opravdu nepříjemné ,tak se snažím být co nejmíň vážná ,abych projevila nezájem ..je to ode mě hnusný ,ale jedině tak se ta hádka rychle ukončí :D Taky mi někdy na ní vadí ,jak kvůli malé blbosti se na mě naštve ,připadám si pak hrozně totiž jako kdybych byla ten nejneschpnější člověk na světě ,ale vždycky (když se nehádáme) tak se cítím jako superman ! :) Opravdu kdybych neměla Marušku,nikdy bych neznala jídlo jménem verrines tatin ,nikdy bych neviděla národní muzeum ,nikdy bych neprocestovala půlkou Prahy ,nikdy bych nebyla tak odvážným člověkem jako teď a nikdy bych nedokázala projevit můj názor.
Maruška mi často říka SUCHAR a doteď nevím co to je ! xD Jsem velký neznalec slov .. :)))
Maruška je taky velice tvořivá , má úžasné nápady a je s ní hlavně zábava , s Maruškou se nikdy nenudíte :) Jenom je mi někdy nepříjemné že když k nám příjde ,tak nám vyžere celou lednici...ikdyž momentálně NIC nemáme ,což je zázrak :)))

Jedna ukázka Maruščiny tvořivosti (bohužel si Maruška vyžádala tuhletu ,takže jí musím vyhovět , hlavně se nelekněte )a teď se nekněte : (upravené foto, jak jsem říkala :-) )
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sucubus sucubus | Web | 27. října 2011 v 18:41 | Reagovat

Na tom upraveném fotu bych tě ani nepoznal.

2 vestec vestec | Web | 13. ledna 2012 v 0:28 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama