Knížní postava budoucnosti

22. listopadu 2011 v 18:52 | Gurmánky M.N.
Nejoblíbenější postava z knihy, hmm...
četla jsem hodně knih, vlastně obě jsme přečetli mraky knih, ale ta nejoblíbenější ? Jistě je jich hodně se kterými prožíváte každou chvilku, pláčete když jsou smutní a smějete se když jsou šťastní, ale tan úplně nejlepší ?
A co takhle kuchařky? Můžete mít oblíbenou postovu v kuchařce? Tím si nejsem moc jistá. Kuchařka nemá příběh, takže lidé v ní tolik nevystupují. I když! Kuchařka má úvod, a může vám být příjemné to jak je napsaný, líbit se vám to co napsala autorka. Ale že by jste s ní prožívali každou chvíli? To asi ne, kuchařky pro jednou zavrhneme.
I když už mě možná napadá moje nejoblíbenější postava. Z knížek které mi máma četla když jsem byla malinká. Znala jsem příběhy skoro nazpamět ale ty chvilky kdy jste si lehly do postele , máma si k vám sedla a četla, nakonec vám dala pusu a zhasla světlo? Ty jsou nezapomenutelné. Myslím že malé děti se s postavami víc ztotožňUJÍ, a proto ta moje je asi kocour vavřines nebo Krteček...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Atla Kauschimi Atla Kauschimi | Web | 22. listopadu 2011 v 19:16 | Reagovat

Je to zajímavé přemýšlet, že by kuchařka mohla mít bytost, která by vní vystupovala. Přijde mi, že dnešní malé děti už moc na čtení nejsou. Ale já jsem také ráda za úzké mládí, kdy jsem žadonila o další kapitoly v knížce. Tím bych dozajista připravila mámu o oči, kdyby mi četla tak dlouho, jak bych chtěla poslouchat dobrodružství Harryho (ano, toto byla knížka na které jsem vyrůstala, a nikdy mě neomrzí moderní příběh mladého kouzelníka. ) . - velmi se mi líbí váš způsob psaní a musí to být krásné počtení pro milovníky kuchtění.

2 Berta Berta | Web | 25. listopadu 2011 v 4:46 | Reagovat

Paráda!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama