Kudy? Tudy? štěstí

23. prosince 2011 v 13:23 | Gurmánky M.N. |  O nás
Není to jednoduchá doba,
Děje se tolik věcí,co by se dít neměly. Nezdá se vám že svět se ubíjí úplně špatně ? Sledovala jsem záběry ze severní korei (KLDR) , která je navždy nepřadstavitelně poznamenaná komunismem, toho největšího řádu , kde si lidé neuvědomují, jak žijí, a přijde jim normální to, že nesmí nic, že všechno dělají na rozkaz a nesmí ukázat svůj názor ( ukázka - video ZDE ) ... a pokud jste vyděli tuhle ukázku, jistě můj názor sdílíte. Takhle to pece nemůže jít dál! A tuhle zasranou politickou stranu volí 15% občanů ČR . Lahůdka-!


Ani nám - náctiletým nepomáhá to, že jsou všichni přesvědčeni, že nic neděláme a bla bla bla, známe to všichni. HAHAHA - dovolte mi se zasmát. Tenhle pocit má každý dospělí. A asi jim to nemá cenu vymlouvat.

I přes tyhle hrůzy, co se dějí a všichni co nám je víc jak osm si je uvědomujeme vám z naprosto celho srdce, z každého mm čtverečního našeho srdce vám přejeme nádherné svátky. Pokuste se zapomenout na to, že dostat tři miliony dárku opravdu nic neřeší, a že jste šťastní ve chvíli, kdy si neuvědomujete, jak jste šťastní.

Všech si vás vážíme, a děkujeme vám za vaší oddanost, s láskou


Gurmánky M.N.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama