Cesta do Fialy

7. ledna 2012 v 15:23 | G.Nikola |  O nás
Dneska jsme šly do Fialy... jely jsme metrem a Maruška mi zuřivě v metru těmi prosklenými okny ukazovala,kde je ta budova. V zimě jsme se potácely k té budově tou širokou a celkem krátkou cestou. Nikde nikdo ani jeden živáček a říkaly jsme si ,že je to tady dost zakopaný a že je divný že tu nikdo není. Jdem tedy blíž k té budově a hledáme nějakou cedulku nebo něco podobného,co by naznačovalo,že Fiala je opravdu tady. Koukáme asi z pětimetrové dálky a ja nahlas zakřičím: "Tááááám!" Byla tam cedulka,která mířila ke dveřím ,kde měla být Fiala.Utíkaly jsme jak bláznivé k té ceduli a kouknem se směrem kam vedla šipka.. nevypadalo to vůbec tak,jak jsme si představovaly..bylo to jako někde v kanceláři a hned vedle byla nějaká tramvaj v té prosklené budově - jen kus tramvaje na koukání . Jdem tedy dovnitř a stydlivě otevíráme dveře. Otevíráme další dveře a jsme čím dál tím blíž. Pak tam jsou takové ty otáčící tyče ,jako jsou třeba někdy v supermarketu a musíte tím projít po jednom člověku. Jenže pořád tam nebyl ani živáček..ticho. Nikdo nikde. Takže jsme dovnitř nevkročily a viřítily jsme se rychle ven a koukly na mobil,kdy mají otevírací doby. Samozřejmě ,že o víkendu měli zavřeno. Takže se pak vracíme k cedulce a jako památka na útěchu je společná fotka s cedulkou Fialy...

Maruška naštvaně prstem ukazuje na cedulku Fialy :D


Pak se v tom ukrutném větru vracíme a křičíme na oblohu proč my. Pak vesele Marušce řeknu,že je tu aspoň jeden člověk,sice právě jde na pány ,ale to vůbec nevadí :))) Jdem k metru a pozvu Marušku na hranolky s žemlí ,protože jsme jednou četly knížku od Jacqueline Wilsonový ,která napsala knížku Cukrová vata a tam byla zmíňka o žemli s hranolkama. Tak jsme si ji koupily. U stánku se žemlemi jsme mezitím tancovaly irské tance na zahřátí - lidi na nás koukali jak na blázny,ale tak co.. člověk se musí naučit přežívat :D Pak s usměvem říkám Marušce : "Ještě aby nám tu Maru začali lidi házet peníze.." :DD A žemle byla už hotová. Byla hodně dobrá jako houska ,ale 10x měkčí..mňam ! :)

Řekly jsme si tedy ještě že půjdem do nákupního střediska metropole zličín,které bylo hned vedle. Obšly jsme snad všechny obchody a koupily jsme si pár bižuterií v C&A a já si koupila malý černý ,roztomilý penál s tučňákem od Nici :)

Když se zpátky vracíme domů,hodně litujeme toho,že jsem ve Fiale nakonec nebyly. Takže až budou pololetní prázdniny,tak vyrazíme :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama