Pfff... a je to tady zase

3. ledna 2012 v 19:35 | Gurmánky M.N. |  O nás
Jasný, mluvim o škole . Jak jinak... teď je to naprostá hrůza ! Jedna písemka za druhou, samej úkol, hrůůza hrůůza hrůůza. Alespoň že to pečení je takový krásný zpestření :) tak třeba v sobotu jdeme do Fialy (ten speciální profi. obchod pro cukráře :D ) a určitě si další týden něco upečem. I když teďkon v lednu to bude trošku slabší, protože j za 1.
hromada učení
a za 2.
U Niky se předělává kuchyň a bude až v únoru ....
Každopádně se hrozně těšíme na tu sobotu, a jsme sami zvědavé co si pořídíme !!! :) určitě dodáme fotky :D
Taky si musíme udělat naší společnou fotku na rok 2012 :)

Přejeme vám tedy hodně šťestí ve škole, a nezapomňte, že je potřeba se chvíli bavit nčim jinym než učenim :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 MAKY.OREL MAKY.OREL | E-mail | Web | 4. ledna 2012 v 17:43 | Reagovat

Nu... jelikož jsem dělala před Vánoci předělávky layů pro pár lidí a jelikož jsem zvyklá, že jsou lidi, kteří mě mají na stálo, tak se nemusíte obávat nebeského hněvu... :-D Mým stálým odběratelům jsou nějaké ty věci z milosti a vděčnosti dovoleny.
Sice nemám moc času, ale mám poslední dobou nesmírné chutě rozšiřovat si obzory, což neudělám jinak, než že budu grafičit. Takže vám nakonec něco sfouknu, jen nevím kdy... Záleží na tom jak moc budu mít zrovna nutkání něco udělat, protože jinak mám práce až nad hlavu a tohle je jen takový relax a ještě ke všemu z hecu (to já si zase musím něco dokazovat... být lepší lepší a nejlepší grafik mno, zatím k tomu jen tak pomalu kráčím :D)
Takže abych měla připraveno - jestli jste nezměnily heslo tak ho myslím stále mám v mailu. pokud je nějaká změna tak stačí opět poslat stručného maila. Až se mi podaří lay ukuchtit, vyrazím ho neprodleně nastavit ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama