Nákup - Fiala, tentokrát se zdařilo !!

8. února 2012 v 19:54 | Gurmánky M.N. |  O nás
Ho hoooooooo !
Dneska jsme navštívily Fialu (podruhé a KONEČNĚ ! ) pro připomenutí - Fiala je obchod se speciálními pomůckami pro cukráře. Hrozně jsme se tam chtěly podívat ! Sídlí v Praze a myslím že i v Brně, ale můžete nakupovat i přes web ( ODKAZ ) . Jenomže ! Nešly jsme tam jen tak s někým :) Iveta Fabešová ( píšeme o ní pořád ale ještě jednou připomenu - amatérská cukrářka, a úžasná, energická slečna, která se prosadila v TV pořadu Na Nože! , měla v období adventu nádherné pořady na Primě a je autorkou dvou kuchařek, a hlavně je vlastně náš vzor :) ) nám nabídla, že půjde s námi ! Měly jsme hrooooznou radost ! Nakoupily jsme spoustu super věcí, díky Ivetě se dozvěděly o nové potahovací hmotě (která mě jednoduše fascinuje ! ) , nechaly si podepsat kuchařky a krásně si popovídaly :)

Máme pro vás fotky toho, co jsme si koupily! Nemůžu se dočkat, až začneme péct !!!!!

1. Sada gelových potravinářských barev Wilton - 8ks


2. Perleťový pudr - zlatý ( dodá krásný lesklí efekt různým růžičkám a ozdobám z pot. hmoty )3. Kleštičky ( když máte dort, a je potažený hmotou a chcete mu udělat ozdobný okraj, použijete právě tyhle kleštičky. Prostě cvaknete, a na dortu se udělá ozdobný okraj)4. Bílý tác plastový s ozdobným okrajem ( ten okraj vypadá jako krajka, ale na fotce to není moc vidět)


5. Vanilkový extrakt velký ( Vyšlo nás to hodně levně oproti van. extraktům, co se prosdávají v samoobsluze ! )6. A konečně ! Nový druh potahovací hmoty - 2,5 kg. Doporučila nám ho Iveta. Dodnes jsme používaly potahovací hmotu wilton, která je dobrá, ale je hrozně tuhá a hrozně drahá. Tahle je prý krásně měká, netrhá se, je mnohem levnější a má hrozně příjemnou, lehkou chuť, což je super, protože ušetříme :)7. Zbyly nám ještě nějaké peníze, tak jsme běžely do nákupního centra, naobědvaly jsme se a šly do samoobsluhy nakoupit takové ty obyčejné věci, co se vždycky hodí !Úplně bych zapoměla ! Ještě jsme si koupily žehličku na marcipán, kterou jsme nutně potřebovaly. Doufám že bude fungovat, a že naše potažené dorty budou nyní hladké a bez boulí :))) Bohužel, nestihla jsem jí vyfotit :(((
Potom jsme šly ještě bruslit, což bylo dokonalé zakončení dne ! Co myslíte ? Vydařený nákup, ne ??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama