Uffff... :D

7. května 2012 v 10:03 | Gurmánky M.N. |  O nás
Ahoj kamrádi ! :)
co se týče pečení, zatím nic nového, ale hodlám se do toho zase obout ! :)

Ze soboty na neděli u mě přespávala kamarádka ( původně jsem měla jet ke kamarádce na chatu , ale to bohužel nevyšlo, tak tam pojedu o prázdninách ) a byla to strašná prdel ! :D
Asi jsem se v životě tak nenatlemila. Akorát spát jsme šy někdy v půl třetí a vzbudily se asi v 7:30 :D . Sladkých 5 hodin spánku, no :D Dneska jsem si to tudíž vynahradila a chrápala deset a půl hodiny, což mě osobně naprosto vyhovovalo.

Včera odpoledne jsem byla koupit ještě nějaké věci na sportovní kurz, kam jedu od pátku zatýden :) - bereme kola a brusle, je tam rybník a bazén, tenisový kurty a ping pong :) . Mám pocit že přijedu docela vyřízená :D . No, hlavně aby vyšlo počasí, o je ejduležitější . Pořídila jsem si tudíž stojan na pití na kolo a láhev do toho, a pak ještě nějaký sportovní tříčtvrťáky . Dneska si musím pořídit ještě tílko , tričko, nebo tam něco prostě :)

Zítra asi něco upeču, podle tho, jak se mi bude chtít :) . Potom naštěstí jenom tři dny školy ( ale test z dějáku, fuj fuj ! ) , potom víkend, a ten pátek potom odjíždím ( HURÁÁÁ)

Pořádně si odpočiňte, mám pocit že asi tak následující měsíc, dostaneme ve škole pořádně zabat :( ,

mějte se krááásně
S láskou Gurmánky M.N. 2012
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama